| 9eMMy3 a întrebat:

Întrebare pentru bărbați.
Despre decalotarea penisului
Am 30 ani și am prepuțul mai lung (zic eu), in erecție penisul nu se decaloteaza singur ci rămâne total acoperit. trebuie să îl decalotez manual, nu mă doare când fac asta nici nu este strâns împrejurul glandului, iar decalotarea este foarte ușoară.
Întrebarea este dacă la voi (bărbații adulți), descoperirea gândului vine in automat cu erectia sau trebuie să-l descoperiți voi? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Este normal, că de aceea e prepuț. Dacă nu te doare și îl poți decalota manual, nu ai de ce să îți faci griji. Se va decalota singur când intră în vagin

| miticanasmare12 a răspuns:

Cu placere bos