| IngerasulSkumpik a întrebat:

Intrebare pentru fete: Imi curge sange si cateodta mai imi iese ceva alb spre transparent din... ok apoi i-am zis mamei si a zis ca ma duce la ginecolog au iesit analizele virgina. Apoi mama a mers cu mine la doctorul de familie a zis ca nu stie ce sa zica si sa intrebe un doctor specialist. Apoi mama mea a vorbit cu unmedeic specialist si a zis ca tebuie sa merg la el peste 1o luna si 2 saptamaini si in saptamana a 3 a s-a agavat incepea sa-mi curga in continu doar din cand in cand se mai oprea si e nsaph apoi am ajuns la urgenta m-a pus pe masa de operatie si mi-a pus masca sa adorm ma trezesc goala total si il vad pe doctor cum vorbesre cu mama apio mama nu vrea sa-mi zica nu stiu de ce. Zice ca trecuie sa-mi zica la momentul potrivit. Ce credeti ca am? Ce credeti ca am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai nimic,in afara de o imaginatie furibunda si un spirit de fronda foarte dezvoltat.
E prima oara cand aud de analize care confirma virginitatea unei fete,stiut fiind ca nu analize trebuie sa faci pentru asta.
Pe urma,goala total nu te poti trezi niciodata, ti-o spune o femeie care a nascut de doua ori.
Nu crezi ca-i mai simplu sa intrebi cinstit ce anume te framanta si sa nu mai fabulezi?
Sperii si nelinistesti o multime de copii care nu stiu adevarul si asta, numai pentru placerea ta.
E o rautate inutila!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Science fiction

| harciog a răspuns:

De cele mai multe ori dezvirginarea si inceperea vietii sexuale duc la dereglari menstruale.Ti-ai tras-o si probabil ti-e teama de parinti si mai ales de mami, fabulindu-ne noua ceea ce iti imaginezi cum va descoperi mami asta.Fii linistita pentru ca mami este mult mai pregatita decit crezi, atit trupeste cit si sufleteste.

| Crucified a răspuns:

Very much blood

| EnvyU a răspuns:

Deci dupa ce am citit primul lucru care am zis a fost "WTF" cea mai ciudata poveste a lunii pentru mine straight face eu nu as vrea sa te sperii dar sincer reactia lu maica-ta m-a speriat. eu i-as da palme mamei pana mi-ar zice ce am ...sincer

| kitishor a răspuns:

Bai daca te-ai trezit goala inseamna ca te-or dezvirginat aia