| Frau a întrebat:

La cat timp se schimba o periuta interdentara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

3 luni

| ovidius a răspuns:

Medicii (si in special produătorii) recomanda 6 luni, dar se poate si mai tarziu.

| DamiPapucii a răspuns:

3 luni, cam asa

| Alex66 a răspuns:

Cam la 3 luni

| byancaralu a răspuns:

Pai cand aveam 6 ani cineva mi-a zis ca la 2-3 luni...