| InspectorulTPU a întrebat:

La ce sport sa ma dau pentru a ma apara si a putea bate adica pentru a deveni mai puternic! Dintre acceste sporturi care sa aleg?
Judo, Karate, Lupte
Ce sa aleg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IsaBeLLaa a răspuns:

Karatewinking funda?

5 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Recomand free run, parkour. Este un sport de disciplina ce te imbunatateste si fizic si mental. Dar trebuie sa vrei cu adevarat sa il practici.

| ArianaDwen a răspuns:

Karate,e mai bine decat altele, si in plus e mai usor si cred ca nu chiar atat de greu! Si nu o sa te ranesti prea tare! Funda! Plizz!happy

| lordbogdan a răspuns:

Ar fii bine karate.Ca te invata sa te aperi. big grin

| Aberdeen a răspuns:

As spune mai degraba karate, deoarece este o arta a corpului care se ajuta doar de corp.este foarte recomandat in multe circumstante

| luga a răspuns:

Karate yin yang