| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta menstruatia mi-a venit pe 11 si luna asta tot pe 11. In general imi vine o luna da, o luna nu. Inseamna ca mi s- a reglat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristinela4 a răspuns:

Poate nu, dar poate da. Asteapta luna urmatoare si vei vedea deja! de nu adreseaza-te la medic!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E posibil să se fi reglat cât de cât happy
Depinde cum/când o să-ţi vină şi în următoarele luni...

Toate cele bune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Probabil, așteaptă sa vina si luna viitoare ca sa știi daca s-a reglat sau nu.