| LeGoLaS25 a întrebat:

M-a prins un junghi in spate si m-am uitat pe net ce este si am vazut ca m-a prins junghiul la muschiul infraspinos de la ce este si cat timp ma tine durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Thebestkiller a răspuns:

Ori ai racit, ori te-a prins curentul. Pune pe cineva sa te frectioneze cu alcool sanitar si stai vreo jumatate de ora in pat acoperit cu o patura.Ar trebui sa iti treaca cam intr-o zi dar daca nu repeta frectionarea( 2ori/zi)

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Durerea e pe lungimea unui nerv. adica nu e neaparat sa fie de unde crezi tu ca e. eu cand mi-am rupt mana la pumn simteam durerea la cot...lasa ce vezi pe internet ca nu e chiar asa

| Thebestkiller a răspuns:

Ti-a trecut?

| LeGoLaS25 explică (pentru Thebestkiller):

Aproape ma mai doare din cand in cand

| Thebestkiller a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Pai cand te mai doare, frectioneazate