| Sabryna2997 a întrebat:

M-am bronzat si mi s-a cojit pielea si acum am pe uneri pete mari albe.Cum sa o decojesc pe toata rapid sau altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Poti folosi o piatra de aia de calcaie(ponce paraca ii spune) si rogi pe cineva sa te dea usor pe spate si se va lua doar pielita aia moarta, ca asta este de fapt. Funda?

| meGiorgiana a răspuns:

Incearca sa te dai cu zat de cafea. o prietena s`a facut de cateva ori si i`a ramas numai bronzul si pielea moarta i s`a dus.