| AlexBazzy a întrebat:

M-am intepat in ceva. Urgent, funda!

Azi am fost afara si nu stiu cum, am trei intepaturi ca de tantar pe doua degete (aratator si mijlociu). Am fost la o terasa, dupa care in parc.

E posibil sa se intample ceva? mi-e imi este sa nu fie intepaturi de siringa infectata cu HIV/ SIDA.

Dati-mi si mie mai multe detalii, va rog. Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Spune-ti ultima rugaciune, maine mori! Ce dracu, ai 6 ani?

| AlexBazzy explică (pentru lpavel):

Multumesc de raspunsurile voastre foarte inutile, chiar nu apreciez. astept pe cineva cu ceva util.

| lpavel a răspuns (pentru AlexBazzy):

Din aceste raspunsuri iti putea-i da seama ca n-ai nimic ba din contra te-ai facut de ras...

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai nimic, stai calm.

| laurentiu80 a răspuns:

Esti prea prost...

| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiu80):

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiu80):

Pentru linistea ta sufletesca si ca sa poti dormi fara grija, fa un test antisida.Nu cred ca costa prea mult. poate fi intepatura de paianjen sau un tantar ca am vazut ca au aparut ici colo, mai ales in parcuri unde traiesc ei ascunsi in tufisuri, locul propice lor. Fa un test antisida si e ok apoi, poti fi fara grija.

Hai sa iti spun si un banc cu o fata care s=a urcat intr-o masina de ocazie si ii era frica sa nu fie violata de sofer.In cele din urma si-a facut curaj si a spus soferului:
Domle, opreste masina si violeaza-ma sa scap odata de frica asta.asa si tu, fa un test sa stii ca e ok si nu mai ai teama.

| vadic9901 a răspuns:

Nai nimic oricine poate fi intepat si nu pateste nimicbig grin

| Raffy_Raffy_2000 a răspuns:

NU poate sa ti se intample nimic, stai calm.