| bleakk a întrebat:

M-am operat acum 7 ani de peritonita si ocluzie intestinala (la o saptamana de prima operatie de peritonia, deci 2 operatii in acelasi loc. Mi-a iesit in partea inferioada cred ca un granulom de fir care inca e sub piele. Unde sa ma duc cu el sa ma vada? La camera de garda a spitalului respectiv si poate la medicul care m-a operat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

Normal, nu sta asa du-te sa vezi rapid despre ce este vorba, poate sa se faca mai grav si decat sa risti mai bine mergi direct la medicul care te-a operat. Ai grija de tine!