| GulDan a întrebat:

M-am saturat toti observa ca am multe puncte negre pe nas sad.

Am incercat sa le scot ..nu merge.m-am dat cu cateva chestii...au disparut cateva da f.greu.

Ce solutii mai exista? La voi cum a functionat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Eu tin un prosop pe cap, stau cu fata in abur vreo 1-2 min si dupa mi-le scot.

| DaianMarian a răspuns:

Recomand o vizita la dermatolog

| jojogeorgiana28 a răspuns:

Cu crema de galbenele sau stoarcele