| euyoo a întrebat:

Ma doare gura stomacului de ieri, chiar daca as sta intins pe pat, sau pe scaun, pur si simplu si cand mananc, din ce cauza ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DragosAlexandru11 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema timp de 3 zile la rand neputand nici sa dorm. Dupa o vizita la doctor era o simpla indigestie si a trebuit un regim de o saptamana. Daca obisnuiesti sa bei multe sucuri sau sa fumezi mult ar fi bine cat tii regimu sa le lasi mai moale. Pot sa iti dau regimu daca doresti. In general consta in foarte multe supe, paine uscata(pesmeti), crochete, sticksuri, piept de pui la gratar cu orez si mancaruri asemanatoare. Sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Datorita lipsei unei vizite la doctor. Poate fi o simpla indigestie pana la gastrita, ulcer sau alte nazbatii din astea.