| xK74l1nx a întrebat:

Ma gandesc ca dupa Craciun sa ma duc la SALA.Am auzit unele chestii ca si cum sala te-ar oprii din crestere.sau alte din astea...(mentionez ca vreau sa lucrez pieptu mainile si abdomenu )cel mai mult.Acum nu stiu Te opreste sau nu din crestere.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn00pY a răspuns:

Depinde si de varsta si de ce exerciti ...adica sa nu faci exerciti care sa iti preseze coloana(nu e minciuna on the phone

4 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Prostii oh go on. Sala nu te opreste din crestere, chiar te ajuta sa te dezvolti ori sa slabesti. In orice caz, ma gandesc ca nu te duci la fiare si la haltere nu?happy Ce poate fi rau la banda sau la bicicleta? Sunt niste aparate care inlocuiesc alergatul si mersul pe o bicicleta normala. happy Din crestere te opreste fumatul si alte substante nocive corpului uman. Fundita?happy

| dya22100 a răspuns:

Nu te opreste. da de unde oh go on nu e adevarat e ominciuna sa nu crezihappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e un mit urban.

Cere sfatul instructorului responsabil de acolo si nu fa ex care sa solicite coloana.

| RoxxxxxxDud a răspuns:

Si eu la fel vorbeam c mama acum cateva minute ca vreau sa ma apuc de salalaughing)am gasit una super cu preturi si mai si:X.si sportul? sa te opreasca din crestre? NEVER!