| Lolo567 a întrebat:

Ma ia somnul devreme iau un tratament cu parnido cimbalta depakine tritico vreau sa trăiesc viata pe placul meu cum o pot rezolva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din medicamentele spuse de tine fie ai depresie/anxietate puternica, fie schizofrenie.
Nu ai ce face cam asa te vei simti pe parcursul acestui tratament, aceste medicamente fac bine dar au si efecte adverse precum somnolenta, insomnie in alte cazuri, ingrasatul etc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Postezi la 3-4 noaptea, spunand ca te ia somnul devreme?

| doctorandus a răspuns:

Sincer, aceste medicamente nu le-ai primit degeaba. Ia-le in continuare, altfel vei ajunge mult mai rau.

| relian a răspuns:

Sa rezolvi ce, viata sau somnu? laughing

Răspuns utilizator avertizat