| AlexutuDeiu a întrebat:

Ma ustura atunci cand urinez in varful penisului. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o infecție, mergi la urologie.
Sănătate!
Pa, pa.

| danielaxyz a răspuns:

Ai infectie urinara, ia Urinal Akut

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poate fi vorba de o infecţie urinară sau de una cu transmitere sexuală.

TREBUIE să mergi la un control de specialitate la urologie ( pentru infecţia urinară ) sau la dermato-venerologie ( pentru boli cu transmitere sexuală ).

Vei primi tratamentul adecvat, NU lua un tratament recomandat aiurea pe net.

| qazwsxedcrfv a răspuns:

E genul de chestie care nu trebuie sa o ignori. Din pacate va trebui sa mergi la un doctor, sa ii explici problema (care nu e grava) si sa urmezi un tratament.

| Catalin_8097 a răspuns:

Esti racit!winking