| maryaxdba a întrebat:

Mai pe seara, observ ca ma doare urechea.Acum un 2 ani aveam otita la urechea stanga a durat cam 3-4 zile De atunci nu ma mai durut.Ce sa fac se poate sa revina durerea? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Orice este posibil, dar cel mai indicat ar fi sa te vada medicul de familie.
O zi buna sa ai si multa sanatatehappy

| IoanaPsy a răspuns:

E posibil sa revina durerea. E clar ca urechea a ramas cu o sensibilitate dupa otita. Cel mai bine e sa mergi la medic pentru un consult.

| DrLolo a răspuns:

Cea mai buna saolutie este sa mergi la doctor