| anonim_4396 a întrebat:

Memoplus se ia zilnic sau doar in zilele in care am mult de invatat sau trebuie sa ma concentrez mai intens la scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se ia zilnic, fiindca efectul se face simtit dupa 4-5 zile de administrare si este optim dupa 6 saptamani de administrare zilnica.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buna ziua! Administrarea se va face raportat la o zi-lumina (12 ore). Indicat ar fi sa luati 1 comprimat dupa micul-dejun, al doi-lea dupa pranz. Munca in trei schimburi va afecteaza somnul si de aici si problemele de concentrare. Incercati sa dormiti mai mult cu o saptamana inainte de examen!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se administreaza zilnic o perioada mai lunga de timp 2-3 luni