| XNicooxp a întrebat:

Metode pentru mărirea bustului? (Experientă personală) Ceaiul de mărar ajută sau dușurile scoțiene(reci) ( pentru o prietenă) Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva iar cei ce vand aceste produse "minune" vand iluzii si profita de complexele oamenilor pentru a face bani.
Exista doar 2 metode de marire a bustului:
1. Cresti si te dezvolti (pana pe la 19-20 de ani, bustul tot creste)
2. Ramai insarcinata iar glandele mamare umplandu-se cu lapte dau senzatie de plenitudine sanului, facandu-l sa para mai mare.

Multa sanatate.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Stiam de tinctura de marar, nu de ceai, te dai pe sani apoi iti iei o bustiera si ramai asa peste noapte. Dar nu te astepta la miracole, este o metoda care da rezultate de 2-3 centimetri in 2-3 luni.

Răspuns utilizator avertizat