| Audir8etron a întrebat:

Mi-a iesit o pată pe piele in zona ficatului... O am de mai mult timp... De ce mi-a iesit o pată în zona ficatului si cum pot scapa de ea? (E vreo boală?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, ai probleme mari cu ficatul!

| CuriousStuff a răspuns:

Pata de pe piele (aproape cu siguranta) nu are nicio treaba cu ficatul. Daca te mananca, isi schimba forma sau pozitia sau te incomodeaza mergi la medicul de familie sau la un dermatolog.

| CinVasileeee a răspuns:

Poate fii, tu du-te la un doctor sa iti faca un control/