| Username393 a întrebat:

Mi-am ras din greseala un pic din spranceana. O sa imi creasca la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, va creşte la loc :)
Trebuie să ai răbdare...

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| Latinmoon a răspuns:

Da iti creste si nu iti mai rade sprancenele, foloseste penseta si o forfecuta de pielite.
Merry Chrismas!winking

| Lola05 a răspuns:

Da. Doar că trebuie să ai răbdare, nu crește chiar peste noapte.

| Zedge a răspuns:

Normal.

| Lia340 a răspuns:

Creste mai repede daca o dai cu ulei de ricin.Acest ulei stimuleaza cresterea genelor si sprancenelor.

| americanu00334567 a răspuns:

Normal, si-a ars si o colega de a mea sprancenele DE TOT oricum...Un an nou mai bun si toate cele bune! happy

| andreeaxxl a răspuns:

Da,in cateva saptamani!

| Psychzor a răspuns:

Este par, ce face parul cel mai bine?

| criss98criss98 a răspuns:

Logic ca da ...in vreo 2 saptamani