| Alex_Andra_Renata_1995 a întrebat:

Mi s-a spus ca am sindromul ovarelor polichistice am luat un tratament dar nimic imi doresc foarte mult un copil. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......ament_6968
http://www.eva.ro/......50117.html
Sfatul meu e sa cauti un endocrinolog bun, cu experienta in problema ta, care sa te trateze si monitorizeze in continuare.

| RianaUdroiu a răspuns:

Te sfatuiesc sa ceri parerea mai multor doctori si daca nu functioneaza ai putea sa adopti un copil sau sa treci la miracole. Exista o manastire in Hunedoara sau prin apropierea ei pe nume Prislop care se zvoneste ca daca te rogi in ea este posibil sa se intample un miracol... Am avut o prietena in aceeasi situatie dar dupa ce s-a dus la acea manastire, la putin timp dupa aceea, a aflat ca va avea un copil laughing