| Saddelyx a întrebat:

Mi se intampla destul de des ca atunci cand ma trezesc sa am mana amortita...si nu e pentru ca am dormit pe ea pentru ca stiu sigur o data ca m-am trezit pe partea cealalta...si o alta chestie e ca nu am amortita toata mana, doar degetul mic si cel inelar.Mereu e aceeasi mana si aceeasi senzatie.Mai bine zis lipsa de senzatie.Cand se intampla asta nu imi pot simti si nici misca aceste doua degete.Bineinteles ca sunt si reci. Dupa un minut sau ceva de genul isi revin la normal,dar ce poate cauza asta? In timpul ziles totul e bormal, nu am probleme si nici nu se intampla regulat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la pozitiile in care dormi si vreme, acum cu frigul instalat la voi se mai amortesc unele parti din corp. Eu m-am trezit cu penisul amortit si credeam ca am vagin intre picioare laughing

| rapp2020 a răspuns:

Dori pe ele. Asta e singura idee. Si eu mai pățesc