| pisisexisirau a întrebat:

Mi se pare ca am sfarcul cam mic. ce sa fac sa-mi creasca sau e normal asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai, toata viata sanii/sfarcul o sa se schimbe/se dezvolta/ o sa cresaca. Daca ai pana in 18 ani, e normal sa fie mic. Cand o sa fi insarcinata si cand o sa alaptezi, o sa vezi ca sfarcul se tripleaza. Deci nu ai ce sa ii faci decat sa astepti sa te dezvolti in ritmul tau.

| Cezar a răspuns:

Gâdilăl în fiecare noapte înainte de culcare.

| alexutzu1238 a răspuns:

Este cam tralala...te gandesti la prostii

| Urasshole a răspuns:

Wat