| Culturism69 a întrebat:

Miercurea trecuta am fost sa imi fac analizele si au iesit bune.
Ideea e ca mi-a luat cam 3 tuburi de sange si dupa 1 zi - 2 mi s-a invinetit acolo dedesub si mai sus de locul de unde a luat sange.
Mi-am spus ca e normal odata ce imi ia sange ( mai ales 3 tuburi delea, vreo 15 mililitri ) dar a trecut vreo 10 zile si inca sunt invinetit.
Intrebarea : E normal sa fie inca invinetit locul? Sa ma duc la medic thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

E normal, probabil te invinetesti usor. Am o matusa care dupa ce se invineteste, ramane asa cate 2 saptamani. Daca vezi ca problema persista, mergi la doctor. happy