| alinutza99 a întrebat:

Neata TPU :*! Apa termala avéne e buna pentru cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este bună în general pentru ten, dar nu poate fi considerată un tratament antiacneic (doar în combinaţie cu alte produse).

| ella1515 a răspuns:

Apa termala este buna pentru fata in special pentru arsuri, iritatii si eu am dar de la vichy.pentru cosuri iti recomand de la ivatherm akne-syt este foarte buna.eu mai folosesc alifie de galbenele si ma spal cu ceai de musetel sau fac infuzie ( stau cu capu deasupra aburilor de ceai ) cred ca la toata lumea am zis dar sunt foarte bune mai ales pentru tenul cu probleme. sper ca te-am ajutat:*

| Amaya a răspuns:

Nu e neaparat pentru cosuri. In schimb diminueaza roseata, calmeaza pielea... Eu o folosesc de mult timp si sunt multumita de ea.