| Abstract123456 a întrebat:

Neata TPU! Ieri am facut o alergie fiindca am mancat niste sarmalute si am fost de urgenta la spital...acolo mi-au pus o perfuzie cu glucoza si masca de O2 si mi-au spus sa mananc doar cartofi fierti si orez fiert.Intrebarea mea este daca pot manca si altceva. daca stie cineva care a mai avut.dau fundita..va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Daca au spus doar cartofi fierti si orez nu ai voie altceva.Asta pentru ca stomacul tau va reactiona probabil la alt fel de mancare.Respecta ceea ce ti s-a recomandat de catre medic si va fi bine.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti manca altceva dupa termenul stabilit de medici pentru cartofi si orez.