| usuk a întrebat:

Noaptea se intampla sa mi se infunde nasul, dar doar o nara.
voua vi s-a intamplat? ce ati facut ca sa scapati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Pai mereu cand mi se intampla asa, imi pun pur si simplu niste picaturi, dar picaturile trebuie sa fie cat de cat de calitate... dupa care imi trece si mi se intampla asa mereu... Funda?

| Mihaela1964 a răspuns:

Taie seara o ceapa, de fapt toac-o marunt, o sa-ti dea lacrimile, iti va curge si nasul si se va desfunda perfect.Sanatate!happy