| BlacKGabriel a întrebat:

Nu am fost un baiat cuminte; si am 2 cicatrici pe fata, imi puteti da un sfat cum sa scap de ele? nu sunt mari; dar sunt rosii; si as vrea sa scap de ele; fara laser; daca imi puteti spune niste creme ceva, ar fi bine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UniversaLove a răspuns:

Salutare
~*~Depinde cat de adanc ai ranile, conteaza mult si perioada de cand ai ranile si interventia pe moment. Pune miere de albine pe acele zone si mananca chiar miere de albine si usturoi.Stiu ca nu este chiar usor sa stai cu mierea pe fata dar vindeca foarte bine si repede.Trebuie sa faci si sacrificii daca vrei si frumusete.Multa Sanatate Curaj si Lumina~*~