| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai mancat de 2 zile si nu am pofta de mancare nici acum, ii ceva bai cu mine? mi se pare ciudat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Ar trebui sa mananci ceva chiar daca nu iti e foame

| AndreiB a răspuns:

Esti indragostit/a!

| Barbiiiiie a răspuns:

Nu stiu...2 zile sa stai infometata mi se pare ridicolstraight face pune mana si baga ceva la ghiozdan si daca na-i pofta de mancare du-te la un doctor el iti va spne concret ce ai.

| Clarity a răspuns:

Ba da, da ceva dulce in 2-3 zile nu prea se pune., sa pune daca is indragostita? laughing. daca era asa mi se intampla de mult asta. ii exagerat, da poate incerc sa manc sa nu imi fie rau sau ceva sad

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Si eu eram asa cand era caldura mare. Nu aveam pofta de mancare deloc. Stateam si 3 zile nemancata, da' beam apa in prostie.

| NesCafe a răspuns:

Cum sa nu mananci de 2 zile straight face si sa nu ai pofta de manacare? :O Nici macar ceva dulce sa mananci o ciocolata ceva? Ma mir... Nu stiu nu e nimic cu tine daca nu iti e foame. inseamna ca ai mancat f f f mult intr-o zi si. na big grin Bafta! Dar raspunde nici macar ceva dulce nu ai mancaT?

| lorenzo_7977 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic, la un control, cel mai simplu