| AsuRo98 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep...
Salut azi la scoala am avut practica.
Si am calcat stramb cu piciorul drept.
Si ma junghie in zona...
Deci de la glezna in fata stiti..sunt degetele si sus chiar cand e pircioru..nuj cum sa explic.
Ma doare si acum..am pus apa rece.
Va rog cand rapsundeti... ziceti parerea...nu doar du-te la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dirt3343 a răspuns:

Cu siguranta s-a intamplat ceva. chiar daca nu vrei un raspuns gen "du-te la doctor" crede-ma ca nu e de stat... daca nu iei masuri la timp s-ar putea ca peste ceva timp sa regreti foarte mult.