| paultara a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar... migrena este periculoasa sau este ceva care vine si trece cu care poti trai toata viata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefan1998_5137 a răspuns:

Nu mai poti scapa de migrene daca le-ai capatat iar ce este cel mai rau este ca se poate transmite si la ceilalti membrii ai familiei.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Posibil sa poti trage toata viata cu ea. medicii nu stiu exact motivul ce provoaca migrenele, desi nu vor sa o spuna.