| CosminaCosmmii a întrebat:

Nu sunt deloc dezvoltata si totusi am 17 ani jumate straight face Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un endocrinolog.

| unprietenaproape a răspuns:

Pai, daca esti slaba nu prea poti avea pretentia la nu stiu ce forme. nu toate am fost inzestrate de la mama natura cu busturi generoase. poti insa stimula cresterea lor masandu i. eu am incercat, si chiar a functionat.

| darriya a răspuns:

Fa sport altfel vei ramane asa mult si bine

| Legend123 a răspuns:

Nu esti dezvoltata in ce sens? nu esti inalta? sau nu ai par la ****? :@ dai si tu mai multe detalii ca fiecare poate intelege ce vreahee hee

| backback a răspuns:

Fiecare se dezvolta in ritmul lui. Poate fi dieta de vina sau chiar hormonii.