| ErrorFound a întrebat:

O cunostinta are probleme cu inima?(nu stiu sigur ce)
Sportul o poate afecta in mod negativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Si eu am probleme cu inima
trebuie sa faca sport dar nu cu foarte mare efort.
cat poate rezista, apoi face pauze

| iInfinityDarkness a răspuns:

Poate face, dar nu in exces.

| Miire a răspuns:

Si eu am probleme cu inima big grin. Are voie sa faca sport, dar nu in exces, fiindca dupa o sa apara probleme :*.

| Nyko05 a răspuns:

Da poate afecta inima cat timp face sport in exces happy