| cenumesapunaici a întrebat:

Orezul e bun pentru sala? Un bol de orez(pilaf) e mult? Ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Uite aici mai multe informatii, atat beneficii cat si neajunsuri:
http://www.csid.ro/......-13524544/

| Eastwood a răspuns:

Nu ingrasa, stai linistit!

| SherryXoX a răspuns:

Nu ingrasa si da, este foarte bun pentru sala!