| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta cresc baietii? Funda+Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Băieții cresc până la vârsta de 19 ani. Însă sunt și cazuri când pot crește și până la 21... dar șansele sunt destul de mici având în vedere că la 19 ani te oprești din rezvoltat.

| Rakanishuu a răspuns:

In jurul varstei de 20 de ani.

| Tumi a răspuns:

Pana la 21 de ani e normala crestere. dar poti creste si dupa, depinde de la organism la organism