| OanaG a întrebat:

Pe 9 e ziua mamei mele. Ce sa-i cumpar? Eu m-am gandit sa o scot in oras, miercuri sau joi, sa o astept la serviciu, pe neasteptate si sa merg cu ea sa isi aleaga ce vrea. Ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Eu as zice ca nu este o idee asa buna pentru ca mamele nu vor ca copiii lor sa cheltuiasca bani pe ele,nu-si va alege ceva ce-i place,va alege ceva mai ieftin,cel mai bine ar fi ca s-o astepti la serviciuu,cum ai zis si tu,sa iesiti in oras,la un suc etc,sa va uitati in magazine,s-o intrebi daca ii place ceva de acolo iar dupa a doua zi,de ziua ei, ii cumperi acel cadou, va fi o supriza mai mare! Mult succes!

13 răspunsuri:
| OanaG explică:

@Light: Nu cu banii eilaughing) ar fi culmea.hee hee

| OanaG explică:

TheCIC10: Nu cred ca i-ar placea sa ii cumpar oale, sau farfurii, pe bune acum laughing

| brandiburu a răspuns:

Pentru orice parinte cel mai frumos cadou e momentul in care copilul ii spune cat de mult il apreciaza si cat de mult il iubeste.
Daca ii spui astfel de vorbe din inima vor conta mai mult decat cea mai scumpa bijuterie din lume.
Ti-o spune un tata.

| NoNameJunior a răspuns:

Ai avut o idee buna! ii mai poti cumpara:un buchet de flori care stii ca ii plac ei mult,un lantisor, cercei, o bratara sau niste pantofi ca doar a venit vara.Bafta!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Am impresia ca tu crezi ca mama ta mai este de varsta ta. pune'te in locul ei, asa poate iti dai seama ce si'ar dori.i'ai ceva dragut.o floare

| ΔH a răspuns:

Din banii ei? laughing

| Miruuuuu a răspuns:

Da e o idee foarte buna.
Se va bucura ca te gandesti la ea-mergeti la o sesiune de cumparaturi asa ca intre fete si seara puteti avea o cina toata familia la restaurant.
Aniversare placutaaa! >big grin

| xAnDrEyX a răspuns:

E o iedeie bunna! Cumparai si niste flori si spune-i cat de mult o iubesti happy. Plzz funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai un cadou surpriza. de ex: cercei, lacuri de unghii, farduri, sau mergi cu ea la mol. ii va face bine crede-ma

Răspuns utilizator avertizat
| TheCIC10 a răspuns:

Traiesti cu ea in casa trebuie sa observi ca isi doreste ceva.
ceva care ii s-a stricat sau are nevoie

| Denidenise22 a răspuns:

Eu cred``caa nu este asaa...impresionant``i'ai ceva care crezi ca ii place` dar sa fie prin surprindere`.si un trandafir sau un buchet de trandafiri` in care sa scrii "Te iubesc", sau`Ceva care simti tu ca i'ar placea. Orice ai alege nu va da gres.Succes.

| Kasiope a răspuns:

Depinde ce fel de personalitate are mama ta. Daca ii plac surprizele, este o idee foarte frumoasa! Sau ai putea sa o astepti acasa gatindu-i ceva. Mama mea se bucura cand ii pregatesc ceva. blushing