| Fifylici a întrebat:

Pentru cei cunoscatori:Ce parere aveti despre ceaiul Silhouette Help?
Daca l-ati incercat ati reusit sa slabiti cu ajutorul lui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceaiurile nu slăbesc, ele sunt adjuvante.
Trebuie să înveți să mănânci printr-o alimentație săracă în grăsimi, făinoase, dulciuri mai răruț, mezeluri, maioneze, conserve, etc., fără băuturi acidulate și nu duce viață sedentară (mișcarea arde caloriile).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunos o metoda foarte buna de slabit!
Pentru inceput spune-mi cate kilograme ai. ce inalima, cati ani ai si ce culoare are parul tau.
Crede-ma, am incercat o si eu si este cea mai buna.
Iti cer aceste informatii deoarece eu am dat bani pe ea si vreau sa ti zic exact cum sa faci.