| nutzyku a întrebat:

Pentru cei din SUCEAVA
Stie cineva un dermatolog foarte bun in Suceava? Am niste acnee si vreau sa scap de ea am fost in Combinat la dermatolog si m-a pus sa fac analize pentru a incepe tratamentul cu SOTRET pe o perioada de 6-7 luni ceea ce mi se pare prea mult si prea aiurea?
Nu sunt modalitati pentru 1 luna etc? Daca stie cineva un cabine unde se fac diferite masti care dau rezultate sa imi zica si mie va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KraddyQ a răspuns:

E o crema foarte buna pentru acnee, eu am fost multumit de ea si o recomand mai departe

3 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Ai incercat Duac? Eu am fost la dermatolog si mi-a dat numai prostii fara nici un efect. Dupa ce am folosit Duac intr-o luna nu mai aveam nimic (doar cicatricile)

| nutzyku explică (pentru KraddyQ):

Ce este acest DUAC?

| KraddyQ a răspuns (pentru nutzyku):

Foloseste google...

| KraddyQ a răspuns (pentru nutzyku):

E o crema foarte buna pentru acnee, eu am fost multumit de ea si o recomand mai departe