| gianyn a întrebat:

Pentru dr doroftei bogdan sunt dumitras geanina am 39 ani din Suceava, am facut stimulare cu gonal f si o inseminare nereusita la omini clinic cu dr onofriescu in luna februarie.Tin sa mentionez ca nu am ramas niciodata insarcinata, analizele sotului sun bune iar la mine singura care a iesit mare este prolactina dar am luat bromocriptina si a scazut.As vrea sa stiu daca voi putea ramane insarcinata? Unde sa imi fac programare la dvs? Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ai naiva impresia ca respectiva o sa iti citeasca mesajul? daca nu stiai aici media de varsta e de 12 ani

| K0sti a răspuns:

Gianyn, cred ca tu ai gresit site-ul! Pe Dr. Doroftei il gasesti la cabinet nu pe TPU! happy