| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea a fatat 4 pui, puii au murit si de cateva zile miauna(parca se vaita) si se tavaleste cred ca o doare burtica? pisica are 1 an ar putea fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Am auzit de un caz in care mai avea un pui in burta mort si nu il eliminase. Poate sa fie o simpla durere de stomac sau poate fi mai grav. Du-o la veterinar urgent.

| Uana_5406 a răspuns:

Am o prietena cu o pisicuta careia i s-a intamplat acelasi lucru. Cand a dus'o la veterinar i'a descoperit o tumoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum se simte mai bine a incetat sa miaune sh a revenit totul la normal dar multumesc pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca ii era dor de puii ei.