| AvalohAlyn a întrebat:

Pot lucra de acasa cu un aparat de biorezonanta cumparat personal cu 77 euro de pe AliExpress? Sau îți trebuie autorizație? Visul meu e sa invat acest domeniu si sa fiu un consultant/specialist in biorezonanta ca si terapie alternativa și sa pot da indicații și sfaturi de sănătate pacientilor sau clienților, sa recomand suplimente alimentare, nutritive etc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Foloseste tu aparatul, si daca iti amelioreaza unele simptome, gandeste-te atunci cum sa ii ajuti pe altii. Nu le da sperante false, si nu ii provoca sa renunte la tratamente verificate, pana cand nu iti va face tie bine biorezonanta. Dar, ca sa nu fi nici tu prea dezamagit, iti spun de pe acum ca biorezonanta este o simpla excrocherie.