| jon22 a întrebat:

Poti avea de la stres gânduri sau ceva de genul asta, dureri de stomac si senzatie de voma sau chiar voma. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deiutaza45 a răspuns:

Da si eu am patit asa ceva...eu si ameteli aveam. Ai grija de tine!

2 răspunsuri:
| Eyelevel a răspuns:

Da, este posibil happy

| mar342 a răspuns:

Da, poti avea. Asta nu inseamna ca stresul e cauza simptomelor tale, mai bine consulti un medic (medicul de familie). Sper ca te-am ajutat!winking