| mabeby a întrebat:

Poti raci la ovare da ca esti virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Reea6 a răspuns:

Normal racitul la ovare nu e ca sida daca umbli dezbracata sau te asezi pe beton ciment etc. rece sa fie poti raci daca umbli desculta sau ti picioarele in apa rece poti raci nu are treaba cu virgina ne virgina poti fi super virgina nu se pupa

8 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Normal... faptul ca esti virgina nu are legatura happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Anexita ( răceala/inflamaţia ovarelor ) NU are nici o legătură cu virginitatea.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

De ce nu?

| Holiday a răspuns:

Da.

| cristimihailov a răspuns:

La fel e si in gat happy

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles! Spatele gol, statul cu fundul pe ceva rece, dusul cu apa rece, pantofi in care a intrat apa....toate astea duc la raceala sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare capul chiar dacă nu ai minte? Desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, nu.