| Madeleine94 a întrebat:

Poti sa faci stop cardiac sau atac cerebral la 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poti sa faci la orice varsta!

| Minks a răspuns:

Poti face la orice varsta. Cauze sunt multiple. Pot fi afectiuni din nastere sau factori externi.

| maryus92 a răspuns:

Daca ai avut in familie persoane care au facut asa ceva si daca se transmite pe care eriditara e posibil insa cam rar la aceasta varsta pentru ca la 18 ani ogranismul are imunitate incredibila happy

| ReiVaN a răspuns:

Poti sa faci si la 1 luna.din pacate se poate face la orice varsta

| Empathizer a răspuns:

Da, se poate. Lipsa cronica de somn produce dereglari in organism, care pot duce la accidente vasculare cardiace sau cerebrale. Favorizeaza de asemenea diabetul zaharat si multe alte boli.

| Madeleine94 explică:

Daca stai in stres si nu dormi decat 3 4 ore pe noapte se poate intampla ceva din ce am scris?