| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa te operezi de 2 ori la un testicul de hernie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da poți, dar sper să nu mai fie din nou hernie!
În principiu poți să te operezi ori de câte ori este nevoie atât la testicule, inimă etc.
Sper în cazul tău să nu mai fie hernie!
Sănătate!

| AnonimAlex23 a răspuns:

Mersi.Dar de ce e rau sa am din nou?