| Bianca_3140 a întrebat:

Pufuleti ingrasa? sunt foarte curioasa tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| matraguna1 a răspuns:

Daca mananci prea multi...cam da. depinde daca ai tendinte de ingrasare sau nu. au suficiente calorii. dar de ce sa-ti strici placerea de a manca pufuleti gandindu-te la prostii? happy enjoy the moment...

12 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu! Daca ii mananci regulat, nu!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da ingrasa.

| Petronela a răspuns:

Da

| ColoradoM a răspuns:

Da daca mananci multe pungilaughing

| Andreea98 a răspuns:

DA! au multe substante toxice in ei uni!

| EBE a răspuns:

Pufuletii fara sare au putine calorii. Daca sunt consumati ocazional, in cantitate mica, nu ingrasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aproape 400 de calorii la suta de grame.Ingrasa, din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://calorii.oneden.com/Calorii-Pufuleti-simpli.html
ia uite aici cate calorii au!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ingrasa.
http://forum.slabute.ro/......a-844.html

| voice a răspuns:

Depinde de pufuletu simpli, cu cascaval, pizza etc si mai bine uite'te pe punga la kcal
orientativ bananele in grasa o banana contine cca 80 de kcal
iar ciresele, pepenele, caisele, portocalele nu ingrasa iar 100 d gr din aceste fructe sunt undeva la 50 de kcal, 40 kcal... depinde

| albinuta17 a răspuns:

Depinde de cate pungi mananci o punga mai merge mai multe nu