| RaVuL a întrebat:

Puteti va rog sa ma ajutati am o problema

Daca ma uit in partea dreapta cu capul daca ma intorc tare cu capu spre dreapta ma doare in spate ilanga coloana nu stiu nici ce ma doar simt atat ca ma doare langa coloana. Daca ma uit in stanga nu am nimic doar in dreapta si asta de aseara.
Am mai avut eu problema asta acum o luna dar mi-a trecut

Va rog ceva sugestii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Corectezi pozitia de dormit, iti cumperi o perna noua http://www.google.ro/......tp?/search care sa-ti sustina capul intr-o pozitie corecta.Consulti un medic ortoped.pa

| Sonny a răspuns:

Incearca sa faci niste exercitii de incalzire, dimineata, nu iti ia mai mult de 10 minute, faci niste miscari de incalzire a gatului.
Poti incerca sa faci exercitiile alea de le facea toata lumea la scoala la ora de sport, inainte de a incepe ora.
Bafta!

| ELAndrei a răspuns:

Sincer si eu am avut o problema.chiar de 2 ori... s a intamplat.ma durea pe partea stanga. Dupa cateva zile mi a trecut. Poate o problema musculara. Te duci la sala? Yo din cauzza asta ma durea ca am fost la sala si m am fortat prea rau si s a pus durerea.cu timpu cred ca o sa treaca. Dar ca sa fi sigur du-te la doctorwinking