| xbugs a întrebat:

Recent am o problema, catrodata cand fumez ma doare putin burta si dupa imi trece. Stiti care ar putea fi cauza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Pai daca fumezi pe stomacul gol. Banuiesc ca esti nou in domeniu happy. Ar fi bine sa reduci numarul tigarilor.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Esti incepator asta este clar happy Asa am avut toti la inceput, dureri de burta (stomac)
Rareste tigarile sau inainde de a fuma mananca ceva!
Daca nu functioneaza asta, dupa ce fumezi mananca branza sau bea un iaurt happy o sa fie folositor happy

Bafta kiss