| CotiTza a întrebat:

Recomandati o crema pentru vergeturi albe/rosi? dar buna va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Iti recomand Elancyl. Mai multe solutii pentru tratamentul vergeturilor gasesti aici: http://www.i-medic.ro/boli/vergeturile

| Eastwood a răspuns:

Cremele cu Vitamina A si E in combinatie ajuta la regenerarea pielii extrem de eficient. De fapt in cosmetica sunt destul de cunoscute pentru imbunatatirile pe care le pot aduce pielii si regenerari rapide

| Okkultist a răspuns:

Cauza dumneavoastra poate implica factori printre care cei mai prezenti:
-Cresterea in inaltime rapida
-Luarea in greutate intr-o perioada scurta de timp
-Slabitul intr-o perioada scurta de timp
-Sedentarismul
etc,,
Fiecare avem o vergetura pe stratul nostru de epiderma, mai mult sau mai putin vizibila.
Crema cu spirulina de la herbagen este foarte buna pentru diverse afectiuni ale epidermei sau ale muschilor.
O aplicati, intra usor in piele si cu adevarat va ajuta!
Crema nu este mai scumpa de maxim 8 lei, si este benefica neecontinand adausuri chimice.
O zi frumoasa, sper ca v-am-am ajutat, asta in urma informatiilor prezentate de dumneavoasta!