| unanonim12345 a întrebat:

Rog mult pe cineva care stie sa-mi spuna pana la ce varsta se mai poate injecta somatotropina hormoni de crestere) pentru stimularea cresterii in inaltime? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GhostRider02 a răspuns:

Inca mai poti pana cel tarziu 20 de ani, pana acolo inca cresti in inaltime si apoi in greutate si latime a umerilor a spatelui etc.

2 răspunsuri:
| GhostRider02 a răspuns:

Cati ani ai? si ce inaltime ai?

| unanonim12345 explică (pentru GhostRider02):

Am 18 ani si 1.60...Astept un raspuns happy