| aurel20 a întrebat:

S-a ingrasat cineva cu polen si laptisor de matca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna! Nu, asta depinde de fiecare, nu poti actiona cu polen spre a forta organismul, polenul are si efecte negative daca e luat in doze mari, ar fi mai bine sa te conculti cu un medic, daca chiar ai problema. legate cu pofta de mancare(anemia). Sanatate, pa!

| mioara a răspuns:

Nu imediat pe parcurs

| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu, dar in orice caz face pofta de mancare si e foarte sanatos.

| Ana a răspuns:

Buna intrebare, OARE s-o fi ingrasat cineva? straight face

| BabyPink a răspuns:

Toţi

| julieta a răspuns:

U te-ai ingrasat? cred ca depinde de organismul fiecaruia.ca eu orice as lua nu reusesc sa iau in greutate deloc. daca sa ingrasat cineva cu ceva anume sa ma anunte si pe mine big grin

| NoName0011 a răspuns:

Nu am incercat, dar totusu depinde de la un organis la altu, uni se ingrasa uni nu,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ingrasi cu o lingura de miere de albine dimineata.si mancat bine dupa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar Trantorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi dadea mama, m-am ingrasat dar nu mult, cca 2 kg, probabil ca daca luam mai mult ma ingrasam mai mult, mi-a dat vreo 2 luni.
Dar nu pentru ingrasat neaparat, ele sunt foarte bune pentru ridicarea sistemului imunitar, exceptionale chiar.